Patirtis ir kvalifikacija.
Šiais žodžiais galima apibūdinti visą mūsų komandą. Kiekvienas jos narys yra svarbus projektavimo visumos elementas, pridedantis savo gebėjimus ir unikalų požiūrį. Būtent kompetencijos ir požiūris mums leidžia kurti išskirtinius ir prasmingus kraštovaizdžio projektus.

Visus aplinkos projektus sprendžiame ir vykdome visi, kiekvienas palikdami savo individualumo pėdsakų. Unikalių harmoningų aplinkų kūrimo ekspertai.

Komanda

Domas Timinskas

Gamta ir lauko erdvės man visada žadino nuostabą, nuo pat mažų dienų. Senoji išmintis teigia, kad sodininko profesija yra tai, kas suteikia didžiausią malonumą ir patenkinimą.

Manau, kad ši mintis lieka aktuali ir šiais laikais, nors ir kiek primiršta. Sodininkavimas yra daugiau nei tik augalų priežiūra - tai bendravimas su aplinka, įsiklausymas į jos poreikius ir supratimas apie vykstančius pokyčius.

Mes, kaip aplinkos projektavimo profesionalai, siekiame sukurti pusiausvyrą tarp funkcinių želdinių zonų, takų, apšvietimo ir kitų elementų, atsižvelgdami į visus aplinkos ir asmenybės ypatumus.

Mano darbas nėra tiesiogiai susijęs su vienu kraštovaizdžio stiliumi. Anaiptol, svarbiausia yra rasti balansą tarp funkcionalumo, praktiškumo, estetikos ir esamos erdvės duotybės.

Esu jautrus gamtos estetikai, pusiausvyrai ir proporcijoms. Kraštovaizdžio projektavimu užsiimu jau 25 metus, todėl turiu patirties dirbant su įvairiausiomis aplinkomis: didelėmis ir mažomis, privačiomis ir viešosiomis erdvėmis.

Geras aplinkos išpildymas yra tvarus ir reikalaujantis minimalios priežiūros. Kuriantis harmoniją ir ramybę. Šia filosofija vadovaujuosi visuose kuriamuose aplinkos projektuose.

Kraštovaizdžio dizaineris

Mindaugas Armonavičius

Projektų koordinatorius

Džiaugiuosi matydamas kaip prasmingai sukurta aplinka paveikia žmones ir padeda jiems džiaugtis gamtiškąja harmonija.

Rytų filosofija, psichologija ir ilgamečiai Kendo užsiėmimai bei kelionės po Japoniją yra mano įkvėpimo šaltiniai.

Stengiuosi, kad būtent ši ramybe dvelkianti filosofija atsispindėtų ir mūsų komandos darbe. Nuoširdžiai tikiu, kad pavyksta.

Vaikystėje praleistas laikas gamtoje bei gyvenimas miškuose įrėžė natūralių stichijų grožį ir harmoniją į mano sielą.

Vėliau, tapęs profesionaliu fotografu pradėjau gilintis į estetikos, erdvės bei aplinkos suvokimą, kurį realizavau įsteigęs įmonę užsiimančia fotografijos produktų gamyba. Iš šios veiklos atsirado ir pirmieji verslumo įgūdžiai.

Manau, kad sukūrus "Darnias erdves" man pavyko sujungti savo patirtį ir pomėgius. Mėgstu asmeniškai įsitraukti į projektus, nes jie kuria grožį ir tikrai pakeičia žmonių gyvenimus.

Eglė Pipiraitė

Nuo pat 2014 m. baigtų studijų Kauno Technologijų Universitete dirbu architekte. Jau studijų metu pradėjau suprasti, kad kiekvienam pastatui, net ir komercinės paskirties, yra reikalinga tam paruošta tinkama aplinka. Pagrindiniams bruožams pabrėžti, netobulumams paslėpti.

Esu tikra, kad netinkamoje vietoje pasodintas augalas ilgainiui gali tapti tikru galvos skausmu ir užgožti tai, kas išties svarbu.

Todėl džiaugiuosi esanti mūsų komandoje, kur su didžiuliu atidumu ir atsakingumu harmoningas aplinkas planuojame iki pačių smulkiausių detalių.

Architektė

Vaidotas Gudeliauskas

Mano išsilavinimas susijęs su miškininkyste, tačiau paskutinius 16 metų užsiimu harmoningų aplinkų realizavimu.

Nuo pat vaikystės, kai valandų valandas praleisdavau žaisdamas lauke, stebėjau gamtoje vykstančius pokyčius, tyrinėjau miškų ekosistemas. Drąsiai galiu sakyti, kad gamta yra ir anksčiau buvo mano įkvėpimo šaltinis. Tai mano kasdienė aplinka.

Manau, kad esu siekiantis tobulėjimo ir visuomet ieškantis naujų galimybių. Kai kam gali pasirodyti, jog kraštovaizdžio įgyvendinimas nėra įdomus ir subtilus.

Vadovas

Klientų atsiliepimai, nuostabos jų akyse pamačius įgyvendintą projektą bei šypsenos jų veiduose, kai augalai prigyja ir suauga. Kokia milžiniška vertė visa tai matyti ir patirti. Tai skatina mane judėti pirmyn ir kasdien siekti sukurti vis daugiau darnių erdvių.

Tokių, kurios net gali pakeisti žmonių gyvenimus.

Užklausos
forma

Kaip ir visos kelionės, mūsų taip pat prasideda nuo pačio pirmojo žingsnio.

Jis yra paprastas. Užpildykite užklausos formą ir sugrąžinkite save į tą laiką, kai buvo aiški Jūsų tobulai įprasmintos sklypo aplinkos vizija.

Mes pasiruošę tą viziją išryškinti ir įgyvendinti.

Matote, kad patekote į patyrusias rankas?